Odpowiedz 
Duchowy Satanizm
Autor Wiadomość
~Kibono
Niezarejestrowany

Duchowy Satanizm
...Biblia jest księga napisaną przez człowieka, pełną sprzeczności, która została napisana w jednym celu: kontroli ludzi. *Wszystkie* rzeczy w niej są fałszywe, dlaczego miałbym wierzyć w te kłamstwa. Jeśli nie wierzysz to idź przestudiować kilka książek, dojdziesz do tych samych wniosków...

Są różne sekty/wyznania Satanizmu. My jesteśmy Duchowym Satanizmem.

Satanizm nie jest Chrześcijańskim wynalazkiem

Satanizm jest starszy od Chrześcijaństwa i wszystkich innych religii

W Satanizmie nie chodzi o 'zjawy', gobliny, wampiry, potwory czy inne, pokrewne stworzenia

W Satanizmie nie chodzi o 'zło'

Satanizm nie jest wynalazkiem ani też "reakcją" na Chrześcijaństwo

W Satanizmie nie chodzi o 'śmierć'

Prawdziwy Satanizm polega na wznoszeniu się i wzmacnianiu ludzkości by osiągnęła ona równość Z Bogami, co było intencją naszego Prawdziwego Stwórcy (Szatana)

Wiemy, że Szatan/Lucyfer jest prawdziwą osobą.

Wiemy, że Szatan jest Prawdziwym Ojcem i Bogiem Stworzycielem ludzkości.

Wiemy, że biblijny "Jahwe/Jehowa" jest fikcyjną jednostką i ci, którzy zmuszają ludzi do wierzenia w to kłamstwo są prawdziwymi oszustami i mistrzami kłamstw. Jest to widoczne w wielu sprzecznościach znajdujących się w Judeo/Chrześcijańskiej Biblii, co ujawnia, że ten tekst jest pracą ludzkich istot, które miały wiedzę okultystyczną i napełniły ją mocą, aby zdawała się wiarygodna i aby rozbudzać strach w celu kontroli.

Podporządkowujemy się prawu.

My NIE wyrażamy poparcia lub nie bierzemy udziału w żadnych krwawych ofiarach. Ten czyn jest Judeo/Chrześcijański, jak oświadcza ich Biblia- Deuteronomy 12:27:
"And thou shalt offer thy burnt offerings, the flesh and the blood, upon the altar of the LORD thy God: and the blood of thy sacrifices shall be poured out upon the altar of the LORD thy God, and thou shalt eat the flesh."

Przekonaliśmy się, że Satanizm jest oryginalną religią ludzkości. Zrobiliśmy nasze badania. Satanizm bazuje na starożytnych religiach, które są starsze od Judaizmu i Chrześcijaństwa od setek do tysięcy lat.

Chrześcijaństwo jest reakcją na oryginalne Pogańskie religie, oznaczone jako "Satanizm", co znaczy "wróg/adwersarz" po Hebrajsku. Jeśli przeczytasz informacje zamieszczone na tej stronie, dowiedziemy tego.

Chrześcijaństwo zostało wynalezione w celu usunięcia duchowej i okultystycznej wiedzy (moce umysłu) od populacji i umieszczenia tej wiedzy w rękach "wybranej" garstki ze szkodą dla całej ludzkości. Moce umysłu i duszy są bardzo prawdziwe. Ludzie, którzy są nieświadomi lub nie wierzą w te energie są bardzo łatwo kontrolowani i manipulowani przez tych, którzy są wykwalifikowani w jej użyciu.

Oryginalni Bogowie [Demony] zostali niesprawiedliwie oznaczeni jako potwory i "zło" w celu trzymania ludzkości z dala od duchowej wiedzy. Z tego powodu ludzka rasa drastycznie uległa degeneracji, zarówno duchowej i intelektualnej.

Duchowy Satanizm mocno popiera wszystkie formy uczenia się, wiedzy, dociekania i wolnomyślicielstwa.

Duchowy Satanizm popiera rozdzielenie kościoła i państwa. Sataniści nie forsują Satanizmu na nikogo.

Duchowi Sataniści uznają naukę i wierzą, że wszystko co okultystyczne/nadprzyrodzone można racjonalnie, naukowo wytłumaczyć. Wierzymy, że ludzkość była straszliwie powstrzymywana w tej dziedzinie dzięki wymysłowi zwanemu Judeo/Chrześcijaństwem i jego nieustępliwym atakom na naukę przez wieki.

Praktykujemy medytacje mocy aby rozwijać się duchowo i uszlachetniać się. Medytacja mocy jest niezbędna dla ludzkiej duszy tak samo jak jedzenie jest jest niezbędne dla ludzkiego ciała. Wąż jest symbolem Szatana i reprezentuje ognistą siłę kundalini zwiniętą u podstawy kręgosłupa, która gdy się wznosi/wspina się transformuje ludzki umysł i duszę do wiele wyższego poziomu zrozumienia i umiejętności. Jest to prawdziwe znaczenie "Wznoszenia Diabła". Wąż, symbol Szatana, również reprezentuje spirale DNA.

Pracujemy bezpośrednio z Szatanem. Wierzymy, że każda osoba, która tylko chce i jest pełna szacunku może mieć personalny stosunek z Szatanem. Nie ma żadnych pośredników w Duchowym Sataniźmie; Duchowieństwo/Kler jest tu tylko dla kierowania i wsparcia.

Bierzemy nasze doktryny i praktyki bezpośrednio od Szatana. Zbyt długo wrogowie Szatana, tacy jak kościoły katolickie, mieli prawo narzucać kłamstwa dotyczące Szatana i Satanizmu. Te kłamstwa są podstawą okultystycznych zbrodni i innych potwornych aktów, które pośrednio promują. Prawdziwy Satanizm był aktywnie i gorliwie tłumiony i blokowany przez wieki. Wiele ludzi dzięki ignorancji wierzy w kłamstwa o Szatanie i reaguje odpowiednio.

Duchowy Satanizm jest religią kochającą życie. Szatan akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy, ale kieruje nami, abyśmy czynili postępy że aż ewoluujemy na wyższy poziom. Duchowi Sataniści mają wolność życia jak tylko sobie wybiorą- odpowiedzialność dla odpowiedzialnych. Żyjemy według naturalnego prawa i zachęcamy każdego, aby rozwinął się jak najbardziej można.

Wiemy, że my ?ratujemy? swoje własne dusze, w przeciwieństwie do twierdzeń, że Nazareńczyk ratuje wszystkich. Satanizm opiera się na prawdziwej transformacji duszy poprzez medytacje mocy. Nazareńczyk jest fikcyjną jednostką, której tożsamość została skradziona od 18+ ukrzyżowanych Bogów Pogańskich, takich jak np. Odyn, który wisiał na drzewie, jest niczym innym niż narzędziem do sprawowania kontroli nad ludźmi przez kilku 'wybrańców'. Nazareńczyk jest używany w chrześcijańskich mszach i podobnych jako zamiennik ofiary krwi z ludzi, ujawniając ich prawdziwy cel.

Judeo/Chrześcijańska religia jest groźnym wymysłem o katastrofalnych skutkach dla ludzkości. Aby jakiś wymysł odniósł sukces, ofiara nie może posiadać zbyt dużej wiedzy. Chrześcijańska religia i jej wspólnicy aktywnie tłumią wiedzę i wolnomyślicielstwo, zachęcają ludzi aby byli niewolnikami, nie wspierają ani nie uczą niczego co poprawiłoby lub wsparło rozwój ludzkości. W przeciwieństwie do historyjek o tym jak Nazareńczyk leczył ludzi, Szatan pokazuje nam jak uleczać samych siebie i czynić tak zwane cuda używając naszych umysłów i mocy naszych dusz.

Dzięki wzmacnianiu siebie jesteśmy pewni siebie, mamy szacunek dla samych siebie i osiągamy duchowy rozwój i niezależność.

Duchowy Satanizm nie stawia żadnych przeszkód na rozwój mocy umysłu- co jest znane jako "czary", "czarnoksięstwo" lub "magia". Wierzymy w sprawiedliwość i tak jak adepci wschodnich sztuk walki są dobrze zorientowani w użyciu Dim Mak i innych aspektów fizycznej wali, Duchowi Sataniści orientują się w sztuce Czarnej Magii. Ludzie, którzy są nieświadomi tych mocy są bezbronni wobec nich.

Duchowy Satanizm nie toleruje w żaden sposób ubliżania duchom jakie można znaleźć w klasycznych księgach czarów. Demony, które były skrępowane i zmuszane słuchania rozkazów magów, są teraz wolne i każdy, kto używa 'dziewięcio-stopowych' okręgów i imion "Jehowy" zaprasza do siebie katastrofę. Demony są naszymi przyjaciółmi i wzywane z szacunkiem oraz czcią poprzez Szatana, staramy się nawiązać wzajemnie korzystny stosunek z nimi.

Duchowy Satanizm popiera indywidualność, wolność i niezależność.

Jest to oczywiste, że Szatan nie jest "zwodzicielem ludzkości." Jego zwolenników nie jest dużo, ale Szatan nie potrzebuje ogromnych bogactw, władzy i kontroli aby mieć swoich zwolenników.

Źródło: Strona o duchowym Satanizmie, nie chcę tutaj podawać adresu, bo są tam rzeczy, których nie powinni niektórzy nowicjusze widzieć Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2012 0:02 przez konidziu.)
10.12.2012 22:39
Odpowiedz cytując ten post
Gwynbleidd Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 206
Reputacja: 8
Znak Zodiaku: Strzelec 
Praktykowany rodzaj magii: 

Podziękowane: 4
Podziękowania: 0 w 14 postach

RE: Duchowy Satanizm
Po pierwsze: Nazarejczyk nie jest fikcyjna jednostką... Poczytaj sobie o dokumentach historycznych na jego temat... Można wierzyć lub nie że był np. Bogiem ale nie można zaprzeczyć, że wielką postacią był. Wink
Po drugie: Biblia nie ma aż tylu sprzeczności... Owszem ma, ale na pierwszy rzut oka... Trzeba patrzeć głębiej, poznać historie (reali historyczne), hebrajski, itp.
Po trzecie: Religia chrześcijańska jest naprawdę piękna, ale trzeba w nią wejść a nie oceniać po tym co w mediach czy gdzieś tam...
Ale to tylko mój punkt widzenia...

Quae medicamenta non sanant, ferrum sanat; quae ferrum non sanat, ignis sanat...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2012 23:59 przez Olimpia.)
10.12.2012 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować Odpowiedz cytując ten post
Gwynbleidd Offline
Wtajemniczony

(10.12.2012 23:58)Kibono napisał(a):  Jasiek... To czemu Bóg, który kocha tak bardzo ludzi zabijał pierworodnych w Egipcie? Pokaż mi w tym głębię. Wink

Ok. Zabijał... Ale czy teraz kogoś zabija?
Może ciężko będzie to wyjaśnić, ale miej więcej chodzi o to, że Biblia powstawała w określonym miejscu i czasie. To, co dzisiaj wydaje nam się okrutne, w tamtych czasach uchodziło za normalne. Kiedy Bóg wybrał Izraelitów byli oni dokładnie takimi samymi barbarzyńcami jak ich sąsiedzi - dopiero stopniowo uczyli się „ogłady” i innego spojrzenia na świat. Dlatego też historia Starego Testamentu jest zapisem procesu wychowywania Narodu Wybranego. W tamtych czasach Bóg mógł ukazać swą moc właśnie w ten sposób...
Zresztą nie wiemy czy plagi egipskie były na 100% takie jak są zapisane w Biblii... Jest dużo symboli a chodziło głównie o to, że każda plaga była jakby przeciw konkretnemu Bogu Egipskiemu... Że jakby Bóg Hebrajczyków jest potężniejszy...
Zauważ natomiast, że Nowy Testament to zupełnie coś innego...
Jest jakby odwróceniem (może lepiej dopełnieniem) starego testamentu...
Właśnie... Jakoś tak to wygląda. Smile

Quae medicamenta non sanant, ferrum sanat; quae ferrum non sanat, ignis sanat...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2012 2:43 przez Olimpia.)
11.12.2012 0:21
~LordAnayami
Niezarejestrowany

Powiem jedno... Historię piszą zwycięzcy... Big Grin

Dołączę się do wypowiedzi koleżanki, Biblia została wiele razy zmieniona i jest zmieniana. Jeżeli mi nie wierzycie to poczytajcie. Ponadto tak i tak spełnia najważniejszą rolę, przekazanie ukrytego przekazu pomiędzy steku bzdur. A więc ten, kto bez sceptycyzmu zagłębi ją to znajdzie to, co zostało zapisane też w innych księgach. To kim na prawdę jesteśmy, a więc łącząc z tematem o przeznaczeniu, my jesteśmy panami przeznaczenia i to my powinniśmy szukać wiedzę, a nie opierać się tylko na pismach. Jeżeli ta koncepcja wiary nie jest powiązana z kluczami henochiańkimi to może się bardziej zgłębię Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2012 14:24 przez konidziu.)
11.12.2012 1:15
Poisoned Offline
exposer entrepreneur

Liczba postów: 159
Reputacja: 3
Znak Zodiaku: Baran/Byk 

Podziękowane: 0
Podziękowania: 0 w 5 postach

Ja nie wierzę i jest mi z tym dobrze. Magia to mój Bóg, a formy nadawane przez szkołę i społeczeństwo, są dla mnie po prostu śmieszne. xD Jestem z natury buntownikiem i nie mam zamiaru wierzyć w coś tylko dlatego, że większość w to wierzy. Sama wybieram sobie cel i to w co wierzę, normy ustalane przez większość ludności, są jak jeden, wielki kabaret.
A tak jeszcze dodam, że kiedyś wierzyłam i nie wyszło mi to na dobre. Jak byłam mała,to do 12 roku życia wierzyłam w Boga katolickiego, w sumie to pod presją rodziny, a potem sama zaczęłam myśleć, przeszłam właśnie w satanizm, praktykowałam ( może nie czyniłam czegoś wielkiego ) ale kontakt z demonami miałam, potem się trochę wystraszyłam po tym, jak jeden z nich chciał mnie opętać (eh, długa historia ), więc zajęłam się bardziej białą magią, choć z czarną mam jeszcze styczność (byty). Więc teraz wiem już, że to wszystko nie jest takie kolorowe, jakby się mogło wydawać.

--------------------------------------------
– A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
– Idź stąd i wychędoż się sam.
~Wiedźmin

http://www.youtube.com/watch?v=cHgIQYvv9kk 
-Is school fun Satan? 
- No. Smile 

-I thought wishes should always come true.
- Nope, they're just like prayers.
11.12.2012 17:48
Gwynbleidd Offline
Wtajemniczony

(11.12.2012 17:48)PoisonedOnce napisał(a):  Ja nie wierzę i jest mi z tym dobrze. Magia to mój Bóg, a formy nadawane przez szkołę i społeczeństwo, są dla mnie po prostu śmieszne.

Ja wiem czy takie śmieszne? Może sposób praktykowania przez "niektórych" (nawet większość) jest śmieszny. Smile
Jak w to wejść na poważnie to okazuje się, że stoi za tym coś więcej... Dużo więcej... Przynajmniej ja tak to czuje... I bynajmniej nie dlatego, że większość w to wierzy...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2012 1:52 przez Olimpia.)
11.12.2012 20:40
~LordAnayami
Niezarejestrowany

Mam pytanie, czy twoja religia jest powiązana z Kluczami Henochiańskimi ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2012 0:36 przez konidziu.)
12.12.2012 12:39
Iza6 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 107
Znak Zodiaku: Koziorożec 

Podziękowane: 1
Podziękowania: 0 w 1 postach

I tak sądzę, że nie do końca (na pewno nie wszyscy) zrozumiemy wolę Bożą. Ja wierzę w Boga, jestem chrześcijanką, ale nie katoliczką. Całą mądrość jest zgłębiona w Biblii.
Niestety, Pismo Święte było przerabiane, i to z paru powodów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2012 0:37 przez konidziu.)
13.12.2012 0:07
Poisoned Offline
exposer entrepreneur

Liczba postów: 159
Znak Zodiaku: Baran/Byk 

Podziękowane: 0
Podziękowania: 0 w 5 postach

(12.12.2012 12:39)LordAnayami napisał(a):  Mam pytanie, czy twoja religia jest powiązana z Kluczami Henochiańskimi ?
Moja? Jeśli tak, to nie. xD Widziałam to, przeczytałam Biblie Szatana, La'Veya, ale po polsku. Wtedy nie miałam głowy do uczenia się skomplikowanego języka, jak wszystko mogłam osiągnąć odpowiednim stanem umysłu i przekazem wewnętrznym słów. Smile

--------------------------------------------
– A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
– Idź stąd i wychędoż się sam.
~Wiedźmin

http://www.youtube.com/watch?v=cHgIQYvv9kk 
-Is school fun Satan? 
- No. Smile 

-I thought wishes should always come true.
- Nope, they're just like prayers.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2012 0:37 przez konidziu.)
13.12.2012 0:31
~Kibono
Niezarejestrowany

Iza6... ponad 60% informacji w Biblii, to ściemy ludzi, by wymusić posłuszeństwo i takie tam... i tego jestem świadom od dawna, chociaż duchowy satanizm poznałem zaledwie kilka miesięcy temu... I te 60% to ja zaniżam. Wink Bo pewnie z 80% to brednie... Jak nie więcej...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2012 2:04 przez Olimpia.)
13.12.2012 1:18
Odpowiedz