Odpowiedz 
Deja vu
Autor Wiadomość
Helevor Offline
Użytkownik

Liczba postów: 36
Reputacja: 3
Znak Zodiaku: Byk 
Praktykowany rodzaj magii: 

Podziękowane: 0
Podziękowania: 0 w 0 postach

Deja vu
W tym temacie chciałbym porozmawiać na temat deja vu, jeśli założyłem go w złym dziale to bardzo przepraszam.

Sam deja vu mam przynajmniej raz na tydzień, czasem to wrażenie jest mocniejsze, a czasem słabsze.

Jeśli deja vu jest mocne to właściwie zawsze przypomina mi się, że taka sytuacja mi się śniła i to nawet kilka miesięcy wcześniej.

Dzisiaj też miałem taką sytuację. Siedzieliśmy sobie z kumplami u jednego z nich w mieszkaniu i piliśmy piwka. W pewnym momencie do pokoju przyszedł jego starszy brat powiedzieć jaki sobie zamówił telefon. Gdy zaczął rozmowę już zacząłem się uśmiechać, bo znałem już cały jej kontekst, a ostatnie zdanie: "Dobra idę już, nie będę wam zawracał dupy" było tak dosadne, że pamiętałem je w stu procentach i to już przelało szalę goryczy. Co ciekawe śniło mi się to dobre kilka miesięcy temu, być może nawet przed wakacjami.

Jak u Was wygląda deja vu?
20.09.2013 2:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować Odpowiedz cytując ten post
Gwynbleidd Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 206
Reputacja: 8
Znak Zodiaku: Strzelec 

Podziękowane: 4
Podziękowania: 0 w 14 postach

RE: Deja vu
(20.09.2013 2:12)tomik51 napisał(a):  W tym temacie chciałbym porozmawiać na temat deja vu, jeśli założyłem go w złym dziale to bardzo przepraszam.

Sam deja vu mam przynajmniej raz na tydzień, czasem to wrażenie jest mocniejsze, a czasem słabsze.

Jeśli deja vu jest mocne to właściwie zawsze przypomina mi się, że taka sytuacja mi się śniła i to nawet kilka miesięcy wcześniej.

Dzisiaj też miałem taką sytuację. Siedzieliśmy sobie z kumplami u jednego z nich w mieszkaniu i piliśmy piwka. W pewnym momencie do pokoju przyszedł jego starszy brat powiedzieć jaki sobie zamówił telefon. Gdy zaczął rozmowę już zacząłem się uśmiechać, bo znałem już cały jej kontekst, a ostatnie zdanie: "Dobra idę już, nie będę wam zawracał dupy" było tak dosadne, że pamiętałem je w stu procentach i to już przelało szalę goryczy. Co ciekawe śniło mi się to dobre kilka miesięcy temu, być może nawet przed wakacjami.

Jak u Was wygląda deja vu?

Bardzo podobnie. Chociaż ja aktualnie, z powodu niektórych ćwiczeń energetycznych zostałem trochę "odcięty" od źródła deja vu czyli nadświadomości.

Deja vu jest niczym innym, jak tylko przypomnieniem sobie snu proroczego, który miało się jakiś czas temu.

Teraz pozostaje tylko nauczyć się zapamiętywać te sny i przywoływać je zgodnie ze swoją wolą, a posada władcy świata gwarantowana!

Quae medicamenta non sanant, ferrum sanat; quae ferrum non sanat, ignis sanat...
20.09.2013 14:50
Helevor Offline
Użytkownik

Liczba postów: 36
Reputacja: 3
Znak Zodiaku: Byk 

Podziękowania: 0 w 0 postach

(20.09.2013 14:50)Gwynbleidd napisał(a):  Deja vu jest niczym innym, jak tylko przypomnieniem sobie snu proroczego, który miało się jakiś czas temu.

Czy rozumiesz przez to, że osoba, która nie miewa deja vu nie jest zdolna przypomnieć sobie swojego snu proroczego lub w ogóle nie miewa takich snów?
20.09.2013 19:59
Nightmare Offline
Wypalona

Liczba postów: 98
Reputacja: 0
Znak Zodiaku: Koziorożec 

Podziękowania: 0 w 3 postach

Jak byłam mała ciągle miałam deja vu. Potem w wieku 11-15 (chyba, nie wiem dokładnie). Zaczęłam mieć prorocze sny i je sobie przypominać. Zdałam sobie sprawę, że dla tego mam deja vu. Powiem krótko Gwynbleidd ma racje. Tongue

"And I can’t breath
And I still feel
But not the way I want to
I’m on the edge I don’t’ know how
I can escape this nightmare "
21.09.2013 0:03
Gwynbleidd Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 206
Reputacja: 8
Znak Zodiaku: Strzelec 

Podziękowane: 4
Podziękowania: 0 w 14 postach

(20.09.2013 19:59)tomik51 napisał(a):  Czy rozumiesz przez to, że osoba, która nie miewa deja vu nie jest zdolna przypomnieć sobie swojego snu proroczego lub w ogóle nie miewa takich snów?

Z reguły jeśli ktoś nie miewa deja vu to po prostu nie śni snów proroczych. Choć prawdopodobnie dało by radę "otworzyć" taką osobę na te sny.

Ale, generalnie to nie znam chyba osoby, która nigdy w życiu nie miałaby choć raz deja vu.

Więc prawdopodobnie każdy w swoim życiu miał momenty kiedy śnił sen proroczy a potem go sobie przypomniał gdy dana sytuacja zaistniała.

A to, że jedni miewają je częściej inny rzadziej to już inna kwestia.

Quae medicamenta non sanant, ferrum sanat; quae ferrum non sanat, ignis sanat...
21.09.2013 0:43
Finneus Offline
Żywe Srebro

Liczba postów: 363
Reputacja: 23
Znak Zodiaku: Rak 
Czarowanie Runami 

Podziękowane: 2
Podziękowania: 10 w 43 postach

Ja dodam od siebie, że zazwyczaj pamiętam te sny rano, a nawet czasem dłużej, ale zawsze zdążę je zapomnieć nim się zrealizują. A zazwyczaj wygląda to tak:.
Sen

Widzę swoimi oczami coś co będę kiedyś robić i słyszę myś: O! Znowu to mam, hej Finn pamiętaj o nauce na spr z ... I koniec snu:-D

Na a potem w robię tak za jakiś czas i mam to przeczucie i chce sobie coś przekazać i zawsze braknie czasu.

Ciekawe nie? Tak mam zawsze z tymi Deja-Vu.

[Obrazek: a47pEie.png]
21.09.2013 1:15
Odpowiedz 

Skocz do: